KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrer 17423422
nr 1742 3422
Miniatyrer
2 st, Signerade, daterade 1813, par, ram med intarsia. Diameter: 4 cm, yttermått inklusive ram: 12x12 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 november 2025
kl 18:48:15
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr